Úvod » Diskuze

Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil sOtek | 20.02.2011 22:27
Zkusim je nahodit na bazar a uvidim.. Na snehu problem nemam, ale s landem jeste cekam do posledni kontroly, takze nejakej cas jeste je. Oni by na to co se mi stalo meli stacit ty holenaky, ale stejne chci to prkno odlehcit a ty kola mi prijdou po matrixech jako nejvetsi vaha..
Kazdopadne diky za rady..
Osobní profil Tomex | 20.02.2011 22:17
sotku za vsecky 500 a neprodali se, kazdopadne klidne to zkus nikdy nevis. Ale nemysli si si ze prechodem na 8" a tim ubranim par deka desce se vyhnes zraneni... Mozna naopak vetsi kolo lepe snese nerovnosti a diry po psech, takze s malym ti zas vic hrozi ze sebou jebnes kuli nerovnosti nechas kotnik ve vazani nebo padnes drskou na hlinu :-D Jako fakt jako predchazeni zraneni bych to neresil a dojezdil je..
Osobní profil Tomex | 20.02.2011 21:46
Osobní profil LK1 | 20.02.2011 21:32
To by byl Filip Ševčík rád . Asi by tě dal v rámci konkurenčního boje k soudu
Osobní profil Tomex | 20.02.2011 21:16
hehe heee neboj mam tvoji zasobu fotek nicmene zabery na zahllinenou zadnici se silne roztrnejma gatema mi neprisli zrovna prezentovatelne, ale muzu udelat spesl galerku Top of LK1 :-DDD
Osobní profil LK1 | 20.02.2011 21:12
2 Tomex: No,to je fakt,že jsem to říkal,ale to byla jenom falešná skromnost.A jestli jsi to nepoznal,je to zase jenom tvoje chyba .Takovej zkušenej fotograf a nedá do reportu raritu .A s těma barevnejma pláštěma máš pravdu. Tvoje štěstí,že nás dva si nikdo nesplete
Osobní profil sOtek | 20.02.2011 20:54
tomex: 500Kc za vsechny nebo za ks? Pri nejhorsim mi zustanou doma.. Myslel jsem, ze je dojezdim a pak poridim 8ky, ale po tom urazu mam z toho tezkyho prkna uz docela respekt..
Osobní profil Tomex | 20.02.2011 20:47
sotku to nevim cece nabizel sem uplne nove plaste 9tky za 500 a rok to nikdo nechce :-D Jinak kola je asi jedno kup si twistary disky (nemaj sroubky) a plaste T3 asi nejlepsi kombinace na travu.
Osobní profil Tomex | 20.02.2011 20:43
To LK1: ti dam dikriminaci :-D me nefooot!! NEe nefot :-D Mimochodem u reportu na tech hrkrkkkrk strankach mas dotaz na ktery jsi nereagoval :-D
Osobní profil sOtek | 20.02.2011 20:43
Zdravicko. Potreboval bych poradit. Chtel bych se zbavit tech 9palcovych kol + rafku. Poradili by jste mi prosim za jakou cenu je zkusit nabidnout? Plaste nejsou nikde poskozeny a vzorek je ok. Jsou to MBS originaly co se davaji k MBS comp 95.

A druha otazka jestli mate nejakej typ jaky kola koupit? Chtel bych ten board odlehcit, protoze jedna prerazena holen stacila (holenaky uz jsem poridil)


A co se tyka diskuze k placu. Co nekdy az ta rozmacena zem trosku povoli pujcit valec a cely to pekne srovnat vcetne toho novyho placu co jsme sekali? Ted je ta zeme dostatecne tvarna, potom pres leto je to jak beton a je problem i zahrabat diry. Pripadne kdyby byla moznost nekde nakopat nejakou zeminu na diry, tak muzu poskytnout formana, ze by jsme to hodili do kufru, protoze jak jsme zkouseli loni kopat hlinu nekde kolem nebylo to uplne idealni.
Osobní profil LK1 | 20.02.2011 20:22
Dneska jsem byl kvůli tý diskuzi zkontrolovat povrch Smeťáku. To,že jsem chtěl vyzkoušet novej páteřák nemělo žádnej vliv.Protože je Monk kámoš,nenapíšu,kdo byl se mnou.Povrch je v poho-to pro lidi,kteří myslí,kdovíjak to tam není rozježděný.Jezdil jsem tam i před 14ti dny,kdy měla ta hrůza vzniknout,ale kvůli diskriminaci ze strany Harakiri riders nejsem skoro na žádný fotce .
Osobní profil Ledoveee_Kladivo | 20.02.2011 9:34
monk: ja se tam byl podivat a proto jsem se i ozval. bylo to jen par dnu po vas, kdy mezitm neprselo ani nesnezilo, a ta plocha byla totalne podmacena a byly tam dost zretelny koleje i po tech par dnech. to ze si myslis, ze vyrvana trava znova doroste . . . tak takle to nefunguje. ale tady to fakt uz nebudem resit a v klidu si o tom pohovorime, az se nekdy potkame na kopci. budes mi moct vysvetlit tvoje teorie o regeneraci prirody
Osobní profil monk | 19.02.2011 21:16
green: v nejhorsim tu starou muzu pro pripad uskladnit, kdyz vyklidim trochu garaz
Osobní profil green | 19.02.2011 17:58
Hele ja si tu sekacku klidne vemu k sobe, ale mam tam jeste tu starou, dvě se mi tam vejdou dost spatne.... Co s tou starou?? opravit?? neopravit?? bude vubec potreba?? ale protoze neni moje tak to nechavam na vas ;-)
Osobní profil cada16 | 19.02.2011 12:27
No comment... zastavte se nekdo pro sekacku (prestavuju) nemam na to misto. Dik. (a nepohadejte se, kdo to bude )
Osobní profil green | 18.02.2011 21:51
souhlasim ze hadat se je zbytecny.... myslim ze povrch je zcela OK....
Osobní profil monk (neregistrovaný) | 18.02.2011 19:38
ledoveee_kladivo: hele jestli ses tam byl podivat, tak tam zadnej problem neni, proto sem si rejpnul do cadi... jak pises, je to stejne hrbolaty a nejezdime na skejtech, zadna zaschla kolejnice, zadny hrboly sme neudelali, jen sme nekde vydreli rozmacenou travu a ta doroste driv nez zacnem sekat... bez se tam teda prosim nejdriv projet a pak zhodnot jestli sme neco ponicili nebo ne, pokud pak usoudis ze ano, mas u me nejmin pivo a uz tam za mokra nikdy nepudu

tomex: ...hadat se nechci, ale myslel sem, ze tenhle sport provozujou lidi, ktery toho zas tolik neresej... samozrejme sem rad ze mame smetak a nicit ho nechci, to ale neni pripad jezdeni za mokra, neni tam co zkazit
Osobní profil Tomex | 18.02.2011 15:48
JO a der od psu je tam fakt kotel musime je jit vazne zasipat, pak se priklanim k delsimu vyseceni svahu, cimdal vic lidi skace dolu hlavne v lowindu. Dotvorit tvar mohyly dokat je prosakla a neztvrdla.
Osobní profil Tomex | 18.02.2011 15:46
Kluci stop nehadejte se! Mame spolupracovet ne se vzajemne obvinovat! Ja jsem tam byl taky a taky jsem jezdil! Mohu vam vsem zdelit, ze ten den byl povrch daleko mene promacen nez v leckterych letnich podestovych dnech kdy se posmetaku prohanel i cada a jini. V patek po tomto sem tam byl a koleje byli pouze destem srovnane! Nehrotte to, jsou myslim vetsi prohresky vuci pravidlum nez zrovna toto. Kazdopadne nijak neobhajuju jezdeni na rozmocenym!!
Osobní profil Ledoveee_Kladivo | 18.02.2011 15:32
to monk: prijde mi to trochu na hlavu postavena logika, ze je vlastne v poradku to tam rozrajtovat, kdyz je plocha promacena . . . protoze to tam je vlastne stejnak hrbolaty. nemyslis, ze by bylo spis lepsi a v zajmu nas vsech predchazet jeste vetsimu poniceni plochy, nez v jakym stavu je?

Kalendář akcí

« 05 / 2024 »
Po Út St Čt So Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz