Úvod » Pravidla smeťáku

Pravidla smeťáku, mapka

publikováno 04.06.2008 (aktualizováno 01.07.2022)

Pravidla užívání kiteparku 

SMEŤÁK


Pozemky Smeťáku mají v nájmu soukromé osoby, proto dodržujte pravidla stanovená správcem plochy.Travnatá plocha na místě bývalé skládky v obci Uhříněves bude za dodržování níže stanovených pravidel využívána k provozování landkitingu. V tomto smyslu se bude jednat o první takto využívaný prostor v Praze. Tak si ho všichni hýčkejme a dodržujme daná pravidla, která jsou součástí nájemní smlouvy s majiteli pozemků. Jejich nedodržení bude mít za následek výpověď nájemní smlouvy a zákaz landkitingu.


Pravidla využívání a údržby travnaté plochy v obci Uhříněves


1. Přístup je povolen kdykoli a komukoli, pokud neničí travnatý povrch kiteparku, neznečisťuje či neničí park a okolní přírodu.
2. Každý kiter, který hodlá kiterpak pravidelně navštěvovat, přispěje na sečení trávy a úklid parku a to finanční formou a  bude se podílet na brigádách (čistění od kamení, úprava plochy atd. a stane se tak členem sportovního klubu, z čehož pro něho budou vyplývat různé výhody, slevy na zboží atd.
3. Každý občan Uhříněvsi má povolen přistup na travnatou plochu. Kdykoliv se nelétá s kity, může zde provozovat jakékoliv aktivity neničící park a okolní přírodu.
4. Pokud se na ploše provozuje landkiting, má návštěvník z obce Uhříněves ve vlastním zájmu povinnost zeptat se, kde může své aktivity provozovat tak, aby nedošlo ke zranění jeho či kiterů.
5. Každý návštěvník kiteparku si musí počínat ohleduplně k povrchu a okolní přírodě. Nikdo nesmí na ploše zanechávat jakékoli odpadky, apod.
6. Neukázněný či neohleduplný kiter či jiný návštěvník může být z prostoru vykázán a může mu být zakázán další přistup na plochu.
7. Každý, kdo na ploše provozuje jakýkoli sport, si je vědom, že tak činí na vlastní riziko a nemůže tedy požadovat jakoukoli náhradu na provozovatelích kiteparku ani na obci Uhříněves či majitelích pozemků.
8. Každý návštěvník, který je nespokojen s chováním kiterů, může toto řešit s provozovateli kiteparku (například upozornit na návštěvníka, který ničí prostor či po sobě nechává odpadky).
9. Při silném větru či větším počtu kiterů pohybujících se po celé ploše parku může být z důvodu bezpečnosti zakázán vstup nekitujícím návštěvníkům.
10. Každý návštěvník musí pro příjezd do kiteparku využívat přístupovou cestu a nesmí vjíždět mimo komunikace k tomu určené. Vjízdění vozem na plochu je přísně zakázáno. Přistup k ploše bude označen.
11. Přihlížející divák musí stát vždy na návětrné straně kiteparku, kde je v bezpečí.
12. Je přísně zakázáno provozovat hlasité hudební projekce.
13. Je přísně zakázáno vstupovat na deštěm rozmáčenou plochu.
14. Z důvodu bezpečnosti je přísně zakázáno vstupovat na plochu při provozování landkitingu bez ohlášení se kiterům.
15. Je přísně zakázáno znečišťovat plochu a klást na ní překážky, které by mohli zranit kitera či sportující občany Uhříněvsi.
16. Každý je povinen po sobě uklidit veškeré sportovní náčiní a případný nepořádek.
17. Každý kiter, který není členem klubu má vstup povolen za předpokladu, že je předem seznámen s pravidly kiteparku (osobně, telefonicky, písemně).
18. Je zakázano vjíždět na vedlejší pozemky
19. Členem klubu se stává každý kiter, který pravidelně navštěvuje kitepark Smeťák a podílí se finančně a manuálně na provozu kiteparku. Snaha bude dostat do pronájmu i okolní pozemky, je to ale co proužek pozemku to jiný majitel, nějaký čas to potrvá.
Díky za dodržení pravidel v zájmu udržení si tohoto úžasného spotu.

 

Příspěvky:

Vzhledem k počtu vybraných příspěvků, které nestačí ani na zplacení nájemného, natož na sekání a údržbu plochy a při platební morálce některých návštěvníků Smeťáku jsme nuceni zvýšit
roční poplatek od roku 2020 na 1000 Kč.

Stále bude možnost si příspěvek "odpracovat". Tzn. kdo pomůže se sekáním a údržbou platit nemusí. Ten koho jsme za celý rok neviděli sekat, bude platit uvedených 1000 Kč.

č. účtu: 296106639/0300

do zprávy uveď jméno, díky.

 

facebook.com       vybrali.sme.sk vybrali.sme

Aktualita

Pravidla smeťáku, mapka
Pravidla užívání kiteparku  SMEŤÁK Pozemky Smeťáku mají v nájmu soukromé osoby, proto dodržujte pravidla stanovená správcem plochy.Travnatá plocha ...

Kalendář akcí

« 09 / 2022 »
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery